Skip links

Hizmetlerimiz

Çatı Su İzolasyonu

Çatı su izolasyonunda ve terasların su izolasyonda EPDM membran ve PVC membranlar su yalıtımı için kullanılabilirler. Bileşimi ve özelliklerinden dolayı membranlar , düşük eğimli ticari ve endüstriyel çatılar için ideal yüksek dayanımlı su yalıtım çözümleri.

Temel Bohçalama

Temel bohçalamada, önceden hazırlanmış pürüzsüz grobeton yüzey üzerine geotekstil keçe serildikten sonra EPDM Membran veya PVC Membran yan yana serilir. Daha sonra membran binileri makinelerle birbirlerine kaynatılır. Kaynak yerlerinde kontrol edilir.

Su Kanalı Yalıtımı

Hes iletim kanalları veya sulama kanallarının su sızdırmaması için kanalların bohçalama şeklinde membran ile yalıtımın yapılması gerekir. Eğer kanal yalıtım yapılmamış ise dilatasyonlarda veya oturma çatlaklarından kaynaklanan su sızdırmaları oluşabilir.

Bahçe Süs Havuzu

Kendi kendinize bahçe havuzu yapmak eğlenceli ve tatmin edici bir deneyim olabilir.Bahçenizi güzelleştirmek için kolayca yapacağınız süs havuzunuzla güzel vakit geçirebilirsiniz. Bahçe havuzu yapmaya başlamak için şu beş adımı izleyebilirsiniz.

Gölet Yalıtımı

Günümüzde önem kazanan, doğal su kaynaklarını koruma ve verimli kullanma ihtiyacı nedeniyle enerji, tarımsal sulama, yangınla mücadelede, depola amaçlı olmak üzere çeşitli su toplama alanları oluşturulmaktadır. Bu toplama alanlarının oluşturulmasında membranlar.

Sıvı Gübre Havuzu

Sıvı Gübre havuzu, hayvan çiftliklerinde hayvan sağlığı, gübrenin toprağa sızıntısını ve yeraltı sularını kirletmemesi önlemek için oluşturulmuşlardır.Hayvan gübresi kullanılmadan önce olgunlaştırılması gerekmektedir bu nedenle havuzlarda bekletilerek olgunlaşması sağlanır.